Kancelaria notarialna – notariusz Warszawa

 

Kancelaria notarialna w Warszawie na pewno pomoże nam w stworzeniu dokumentów, w tym aktów notarialnych dotyczących m.in. własności mieszkania lub działki. Notariusz pomoże również w sprawach spadkowych, w tym w przyjęciu lub odrzuceniu spadku oraz uiści za nas opłaty skarbowe związane ze spadkiem, czy darowizną. Mecenas zajmuje się sporządzaniem aktów dotyczących wykupu mieszkań spółdzielczych, doradza w sprawach rozdzielności majątkowej przed zawarciem małżeństwa albo w trakcie trwania małżeństwa. Sporządza również prawomocne odpisy dokumentów, które są kopiami o takim samym statusie jak dokumenty oryginalne. Dodatkowo można bezpłatnie poradzić się w sprawie prawnej, dowiedzieć się jakie dokumenty będą potrzebne do wykonania aktu notarialnego oraz jakie są terminy jakie musimy zachować, by czynność prawna była zgodna z przepisami.

Notariusz Warszawa Centrum

Kancelaria znajduje się tuż przy Alejach Jerozolimskich, w niedalekiej odległości od stacji PKP. Możliwy kontakt telefoniczny lub mailowy. Darmowe doradztwo prawne.

Kancelarie notarialne w pozostałych dzielnicach warszawy

 • Wola

Notariusz z dzielnicy Wola zajmuje się profesjonalną obsługą i doradztwem w sprawach obrotu nieruchomościami, prawem spadkowym oraz prawem rodzinnym. Wykonuje usługi z zakresu przeniesienia prawa własnościowego, a także darowizn i spółek.

 • Mokotów

Kancelaria na Mokotowie najduje się przy skrzyżowaniu Al. Niepodległości z ul. Ksawerów. Świadczy usługi z zakresu wykonywania aktów notarialnych oraz przechowywania dokumentów oraz weksli. Przyjmuje interesantów także w weekendy.

 • Ochota

Notariusz Warszawa Ochota usytuowany w budynku Business Center Bitwy Warszawskie, dostosowanym dla osób niepełnosprawnych. W pobliżu darmowe miejska parkingowe. Miła i fachowa obsługa oraz doradztwo w sprawach spadkowych oraz z zakresu innych usług notarialnych.

 • Śródmieście

Kancelaria ze śródmieścia usytuowana jest w ścisłym centrum Warszawy. Łatwy dojazd. Fachowe doradztwo i darmowe porady prawne. Sporządzanie aktów notarialnych i poświadczeń.

 • Bielany

Notariusz na Bielanach ma duże doświadczenie w sprawach rodzinnych. Oferuje również porady prawne poza godzinami pracy kancelarii.

 • Praga Południe

Kancelaria Praga Południe specjalizuje się w umowach kupna sprzedaży oraz w darowiznach. Znajduje się przy ul. Francuskiej 16.

 • Praga Południe

Kancelaria Praga Południe specjalizuje się w umowach kupna sprzedaży oraz w darowiznach. Znajduje się przy ul. Francuskiej 16.

 • Sobota

Notariusz Warszawa Sobota czynny jest w godzinach wieczornych. Przyjmuje interesantów do godziny 20 w dni powszednie. Pomoc prawna, ogromne doświadczenie w sprawach spadkowych.

 • Ursynów

Na Ursynowie notariusz pomaga w sprawach spadkowych oraz świadczy usługi notarialne, w tym poświadczenia, doradztwo w sprawach spółek. Oferuje dogodne terminy spotkań oraz doświadczenie z wieloma sprawami prawnymi.

 • Bemowo

Notariusz w dzielnicy Bemowo mieści się w budynku dostosowanym dla osób starszych i niepełnosprawnych. Łatwy dojazd tramwajami. Fachowa pomoc w wykonaniu aktów notarialnych oraz przy umowach kupna sprzedaży.

 • Włochy

Oferuje porady prawne, sporządzanie aktów notarialnych oraz pomoc w sprawach spadkowych. Mieści się w budynku GEBO, blisko centrum.

 • Żoliborz

Notariusz Żoliborz obsługuje osoby prawne, a także spółki oraz samorządy. Ogromne doświadczenie w pomocy prawnej. Dogodne położenie blisko CH Arkadia.

 • Targówek

Kancelaria notarialna na  Targówku świadczy usługi na najwyższym poziomie oraz darmowe porady prawne. Specjalizuje się w prawie rodzinnym.

Cennik w kancelariach notarialnych w Warszawie

Ceny uzależnione są od usługi i są uregulowane przez rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości. Dokładną cenę trzeba ustalić bezpośrednio z notariuszem. Cena usługi notarialnej zaczyna się od 50 zł. Przed umówieniem spotkania zachęcamy do odwiedzenia materiałów opisujących zakres obowiązków notariusza