Kancelaria notarialna – Notariusz Poznań

Notariusz w Poznaniu pomoże przy sprawach spadkowych, w tym przy sporządzeniu testamentu, ustaleniu spadkobierców, podziale spadku między spadkobierców. Notariusz jest również niezbędny do wykonania aktów notarialnych oraz pomocny przy stworzeniu umowy kupna-sprzedaży. Jest również uprawniony do pomocy przy rozdziale majątku przed ślubem oraz po zawarciu małżeństwa. Dzięki pomocy notariusza można również zmienić właściciela nieruchomości oraz wykupić mieszkanie należące do spółdzielni. Kancelaria notarialna w Poznaniu wykonuje także odpis dokumentów, które są równe z dokumentami oryginalnymi. Dodatkowo pomaga w wypisaniu czeków. Kancelaria jest również miejscem, gdzie można przetrzymywać dokumenty oraz papiery wartościowe. Są nie tylko bezpieczne, ale również mamy gwarancję, że nie zostaną zniszczone. Notariusz prowadzi także doradztwo prawne w zakresie czynności notarialnych. Cennik usług notariusza jest regulowany przez przepisy Ministra Sprawiedliwości z 28 czerwca 2004 r. Ceny za usługi notarialne nie mogą być wyższe niż podane w tym rozporządzeniu. Ceny zaczynają się od 50 zł, a ich wysokość zależy od wartości przedmiotu umowy, której dotyczy umowa. Im wyższa wartość przedmiotu, którego dotyczy akt notarialny, tym wyższa cena usługi. W cenie jest również podatek.

Notariusz Poznań Grunwald

Kancelaria Notarialna w Poznańskiej dzielnicy Grunwald pomaga w sprawach rodzinnych oraz w prawie spadkowym. Ma ogromne doświadczenie w sprawach spadkowych oraz podziale majątku między małżonkami. Notariusz Poznań Grunwald mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 13 w dobrej lokalizacji blisko centrum. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00. Pomaga w sprawach spadkowych oraz ma ogromne doświadczenie w sprawach rodzinnych oraz prawie spółek. Prowadzi również darmowe porady prawne. Proponujemy również zapoznać się z innymi tekstami o cechach notariusza

Notariusz Poznań Wilda

Notariusz Poznań Wilda to doświadczony mecenas zajmujący się głównie sprawami rodzinnymi oraz spadkowymi. Oferuje szeroki zakres usług notarialnych, w tym pomoc przy spisywaniu umów kupna-sprzedaży, aktów notarialnych dotyczących kupna domu lub mieszkania. Pomaga także przy sporządzeniu dokumentów rozdzielających majątek małżonków. Jest dostępny dla interesantów w godzinach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku, a w uzasadnionych przypadkach można również skorzystać z jego usług w soboty po uzgodnieniu godziny spotkania. Kancelaria notarialna znajduje się przy ul. Przemysłowej 37, blisko centrum.

Notariusz Poznań Piątkowo

Notariusz Poznań Piątkowo to doświadczony prawnik z wieloletnim doświadczeniem w prawie spółek oraz prawie rodzinnym. Zajmuje się sporządzaniem weksli, wypisywaniem czeków, pomocą przy sporządzaniu umów spółek oraz sprawach spadkowych. Prowadzi również doradztwo prawne nieodpłatnie, dotyczące usług notarialnych. Kancelaria jest otwarta w godzinach od 8:30 do 16:30 od poniedziałku do piątku. Możliwość umówienia spotkania w soboty, po wcześniejszym uzgodnieniu godziny. Przed spotkaniem można również dowiedzieć się jakie dokumenty będą potrzebne do sporządzenia umowy. Kancelaria mieści się przy ul. Piątkowskiej 122 w Poznaniu.