Kancelaria notarialna – Notariusz Poznań

Notariusz w Poznaniu pomoże przy sprawach spadkowych, w tym przy sporządzeniu testamentu, ustaleniu spadkobierców, podziale spadku między spadkobierców. Notariusz jest również niezbędny do wykonania aktów notarialnych oraz pomocny przy stworzeniu umowy kupna-sprzedaży. Jest również uprawniony do pomocy przy rozdziale majątku przed ślubem oraz po zawarciu małżeństwa. Dzięki pomocy notariusza można również zmienić właściciela nieruchomości oraz wykupić mieszkanie należące do spółdzielni. Kancelaria notarialna w Poznaniu wykonuje także odpis dokumentów, które są równe z dokumentami oryginalnymi. Dodatkowo pomaga w wypisaniu czeków. Kancelaria jest również miejscem, gdzie można przetrzymywać dokumenty oraz papiery wartościowe. Są nie tylko bezpieczne, ale również mamy gwarancję, że nie zostaną zniszczone. Notariusz prowadzi także doradztwo prawne w zakresie czynności notarialnych. Cennik usług notariusza jest regulowany przez przepisy Ministra Sprawiedliwości z 28 czerwca 2004 r. Ceny za usługi notarialne nie mogą być wyższe niż podane w tym rozporządzeniu. Ceny zaczynają się od 50 zł, a ich wysokość zależy od wartości przedmiotu umowy, której dotyczy umowa. Im wyższa wartość przedmiotu, którego dotyczy akt notarialny, tym wyższa cena usługi. W cenie jest również podatek.

Notariusz Poznań Grunwald

Kancelaria Notarialna w Poznańskiej dzielnicy Grunwald pomaga w sprawach rodzinnych oraz w prawie spadkowym. Ma ogromne doświadczenie w sprawach spadkowych oraz podziale majątku między małżonkami. Notariusz Poznań Grunwald mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 13 w dobrej lokalizacji blisko centrum. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00. Pomaga w sprawach spadkowych oraz ma ogromne doświadczenie w sprawach rodzinnych oraz prawie spółek. Prowadzi również darmowe porady prawne.

Notariusz Poznań Wilda

Notariusz Poznań Wilda to doświadczony mecenas zajmujący się głównie sprawami rodzinnymi oraz spadkowymi. Oferuje szeroki zakres usług notarialnych, w tym pomoc przy spisywaniu umów kupna-sprzedaży, aktów notarialnych dotyczących kupna domu lub mieszkania. Pomaga także przy sporządzeniu dokumentów rozdzielających majątek małżonków. Jest dostępny dla interesantów w godzinach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku, a w uzasadnionych przypadkach można również skorzystać z jego usług w soboty po uzgodnieniu godziny spotkania. Kancelaria notarialna znajduje się przy ul. Przemysłowej 37, blisko centrum.

Notariusz Poznań Piątkowo

Notariusz Poznań Piątkowo to doświadczony prawnik z wieloletnim doświadczeniem w prawie spółek oraz prawie rodzinnym. Zajmuje się sporządzaniem weksli, wypisywaniem czeków, pomocą przy sporządzaniu umów spółek oraz sprawach spadkowych. Prowadzi również doradztwo prawne nieodpłatnie, dotyczące usług notarialnych. Kancelaria jest otwarta w godzinach od 8:30 do 16:30 od poniedziałku do piątku. Możliwość umówienia spotkania w soboty, po wcześniejszym uzgodnieniu godziny. Przed spotkaniem można również dowiedzieć się jakie dokumenty będą potrzebne do sporządzenia umowy. Kancelaria mieści się przy ul. Piątkowskiej 122 w Poznaniu.