Kancelaria Notarialna – Notariusz Kraków

Kancelaria notarialna – notariusz Kraków pomoże nam w wielu sprawach dotyczących podziału majątku. Kancelaria wykonuje akty notarialne, w tym akty notarialne poświadczające przeniesienie własności na inną osobę lub firmę. Notariusz prowadzi także bezpłatne porady prawne, dotyczące podziału majątku oraz przyjmowania darowizn. W swojej ofercie ma również: przechowywanie dokumentów – weksli, aktów notarialnych, wystawianie weksli i czeków, spisywanie umów kupna-sprzedaży, spisywanie umów spółek, pomoc prawna przy podziale majątku. Mecenas pomoże także w spisaniu ważnego testamentu oraz w realizacji testamentu i podziału spadku między spadkobierców. Wykona również odpisy notarialne, które będą miały ważność oryginalnego dokumentu. Może również przechowywać ważne dokumenty notarialne oraz weksle, a także pomóc w wypełnieniu czeku. U notariusza można także przechowywać papiery wartościowe. Dokumenty są dzięki temu chronione przed kradzieżą i zniszczeniem. Prawnik doradza także w przypadku odrzuceniu spadku i informuje na temat potrzebnych dokumentów, w momencie, kiedy chcemy przyjąć spadek po bliskiej nam osobie. Kancelaria notarialna zajmuje się także prawem spółek oraz podziałek majątku spółki na poszczególnych udziałowców. Można również poradzić się w sprawie praw spółki oraz jej majątku.  Notariusz jest pomocny także w sprawie przeniesienia własności oraz sporządzenia umów sprzedaży nieruchomości. Dzięki jego pomocy nie popełnimy błędu podczas formułowania ważnych umów.

Kraków Nowa Huta

Kancelaria notarialna w Kraków Nowa Huta ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm i osób fizycznych oraz w pomocy w dokonywaniu czynności notarialnych. Zapewnia pełną informację dotyczącą dokonywanych aktów notarialnych oraz bezpłatną poradę prawną. Pomaga w sprawach spadkowych oraz przy podziale majątku. Kancelaria  dostępna jest dla interesantów w godzinach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do czwartku a w piątki do godziny 8:00 do 16:00. Termin możliwy jest do ustalenia również poza godzinami pracy kancelarii po wcześniejszym uzgodnieniu. Posiada ogromne udogodnienie w postaci załatwienia spraw notarialnych poza kancelarią w wyjątkowych sytuacjach.

Notariusz w dzielnicy Krowodrza

Notariusz Krowodrza pomaga w sprawach notarialnych, w tym w wykonaniu odpisu dokumentów, umów kupna sprzedaży oraz spisaniu testamentu. Jest również pomocny przy podziale majątku przez ślubem i w trakcie trwania małżeństwa. Przyjmuje w godzinach od 9:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty po wcześniejszym uzgodnieniu godziny wizyty interesanta. Udziela również darmowych porad prawnych dotyczących czynności notarialnych. Jako jedna z niewielu kancelarii jest przyjazna dzieciom. Można przyjść również ze swoim ukochanym czworonogiem.

Cennik

Cennik usług notarialnych jest zależny od przepisów sporządzonych przez Ministra Sprawiedliwości 28 czerwca 2004 r. Ceny usług notarialnych nie mogą być wyższe, niż te przewidziane w przepisach. Usługi notarialne zaczynają się od 50 zł i są zależne od wartości przedmiotu, którego dotyczy dokument notarialny. Do ceny za usługę doliczana jest nadwyżka, której wielkość jest zależna od wartości przedmiotu umowy (nieruchomości lub darowizny). Do ceny usługi notarialnej wliczony jest również podatek należy urzędowi skarbowemu oraz opłata sądowa. Interesant nie musi płacić osobiście podatku, ponieważ to kancelaria zajmuje się uiszczeniem należności względem sądu oraz urzędu skarbowego. Zapraszamy również do zapoznania się z tekstem opisującym znalezienie dobrego notariusza